Evigen Ampul Nedir? E Vitamini Ampulü Cilde Yararları

Evigen Ampul 2 ml cildi besleyen, cilt parlaklığını artıran, cildi yumuşatan, porselen cilde sahip olmasına yardımcı olan bir üründür.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Evigen Ampul Nedir, Ne İşe Yarar?

Evigen (E Vitamini) temel bir besindir ve vücudun birincil, yağda çözünen antioksidanıdır. Evigen (E Vitamini) kardiyovasküler sistem, cilt, prostat ve bağışıklık sistemi için beslenme desteği sağlar. Vücutta oksidatif strese neden olan ve hücrelerin erken yaşlanmasına katkıda bulunabilecek hücrelere zarar veren serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olur. Bu formülasyon, saf d-alfa Tocopherol olarak doğal Evigen (E Vitamini) sağlar. Optimum absorpsiyon ve asimilasyonu desteklemek için yağ bazlı bir yumuşak jelde sunulmaktadır.

Evigen Ampul Nedir
Evigen Ampul Nedir

Evigen Ampul 2 Ml Ne İçin Kullanılır?

Evigen Ampul 2 ml cildi genç tutar ve yaşlanmaya karşı savaşır. İçeriği E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Bu özelliği ile Evigen Ampul 2 ml tam bir cilt dostudur. Bu ürün saç ve cilt bakımında kullanılmaktadır. Evigen Ampul 2 ml saç ve cilt sağlığının korunmasına yardımcı olur. Evigen Ampul 2 ml E vitamini eksikliğinin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini önlemeye yardımcı olur. Saç, tırnak, kirpik ve cilt bakımında kullanılabilen Evigen ampul, saçlarınızın daha gür olmasına yardımcı olur, cildi nemlendirir ve cilt kuruluğunu tedavi eder.

E Vitamini Ampulün Cilde Faydaları

Evigen Ampul 2ml genç cildi korur ve yaşlanmaya karşı savaşır. İçeriği E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Bu işlevi ile Evigen Ampul 2ml mükemmel bir cilt dostudur. Bu ürün saç ve cilt bakımında kullanılmaktadır. Evigen Ampul 2ml saç ve cilt sağlığının korunmasına yardımcı olur. Evigen Ampul 2ml, E vitamini eksikliğinin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini önlemeye yardımcı olur. Saç, tırnak, kirpik ve cilt bakımında kullanılabilen Evigen ampul, daha kalın saçlara sahip olmanıza yardımcı olur ve cildi nemlendirir ve kuru ciltleri tedavi eder.

Evigen Ampul 2 Ml’lik Bir Kutuda Neler Var?

Her Evigen paketi 2 ml x 5 Amper içerir.

Evigen Ampul 2 Ml Nasıl Kullanılır?

Birçok kişi bu sıvı faydalı maddenin yüze sürülüp sürülmediğini merak ediyor. Direkt olarak yüzünüze uygulamanızda herhangi bir sakınca yoktur. Evigen Ampul 2 ml’yi uygularken göz ve burun içine dökmemeye dikkat etmekte fayda var. Göz çevresi ve göz altı parmak uçlarıyla güzelce beslenmelidir. Haftada 2 kez düzenli olarak uygulandığında cilt lekeleri, akne, kırışıklık, siyah nokta, cansızlık gibi durumları giderir.

Yüz İçin Maske ve Detaylar: 1 Evigen ampul, 1 tatlı kaşığı ve organik bal, 4 damla limon. Bu malzemeleri homojen bir şekilde karıştırın ve her gün düzenli olarak cildinize uygulayın. Düzenli olarak uyguladığınızda ortalama 2 ay boyunca pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz. Leke, akne, siyah nokta gibi cilt sorunlarına çok iyi gelir.

Saç İçin Kullanım: Bu ilacı doğrudan kafa derisine dökün ve hafif parmaklarınızla masaj yapın. Daha sonra tarakla nazikçe tarayın ve saçınızı bir kemikle örtün. Evigen Ampul 2 ml’yi saça uyguladıktan sonra yaklaşık 1,5 saat durulayın. Haftada iki kez yaptığınızda saç dökülmesi, saç uçlarının kırılması ve kepek gibi sorunlardan kurtulacaksınız. Ayrıca saçları daha canlı ve parlak hale getirecektir.

Evigen Ampül Yüze Sürülür mü, Nasıl Uygulanır?

Bu ürün E vitamini takviyesi için kullanılır. Ampulün ayrıca antioksidan etkisi vardır. Özellikle diyetlerde evigen ek olarak ve diyet ihtiyacının artması durumunda kullanılabilir. Parenteral beslenme sırasında bu ampulden yararlanmak mümkündür. Parenteral beslenme, besinlerin ağızdan alınmadığı durumlarda damardan beslenme anlamına gelir. Bu ilaç ayrıca bazı hastalıklara bağlı E vitamini eksikliğinde de kullanılabilir. Bu hastalıkların örnekleri Eksokrin pankreas yetmezliği, kolestaz hepatobiliyer hastalık, biliyer atrezi veya kısa bağırsak sendromudur. Glutaton sentetaz yetmezliği, talasemi, orak hücreli anemi gibi doğumsal hematolojik rahatsızlıkların da bu ilaçtan faydalanması mümkündür.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir