Evde Doğal Geciktirici Krem Nasıl Yapılır?

Erken boşalma (PE) ile uğraşmaktan bıktınız mı? Yalnız değilsin. Erken boşalma, erkekler için yaygın bir cinsel sorundur ve araştırmalar, yaklaşık olarak her üç yetişkin erkekten birinin yaşamın bir noktasında etkilendiğini düşündürmektedir.

​​Erken boşalma, cinsel ilişki sırasında erken boşalma konusundaki endişeden, penis hassasiyeti, hormonal dalgalanmalar veya üretranızı veya prostatınızı etkileyen iltihaplanma gibi fiziksel sorunlara kadar çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir. İyi haber şu ki, erken boşalma neredeyse her zaman ilaçlar ve lidokain bazlı erkekler için geciktirici spreyimiz gibi topikal tedaviler kullanılarak tedavi edilebilir.

Peki ya erken boşalma ile başarılı bir şekilde başa çıkmak için ev ilaçları? Pelvik taban egzersizleri, seks öncesi mastürbasyon ve bazı sağlık takviyeleri hakkında sık sık duyuyoruz, ancak bu seçenekler gerçekten etkili mi? Aşağıda, erken boşalmayı tedavi etmek ve dayanıklılığı artırmak için kullanılan sayısız ev ilaçlarını listeledik. Her çare için, boşalmayı yavaşlatmaya, cinsel işlevinizi iyileştirmeye ve eşinizle daha tatmin edici, keyifli seks yapmanıza yardımcı olmaya değer olup olmadığını anlamak için bilimsel kanıtlara baktık.

Erken boşalmayı tedavi etmenin en etkili yollarından biri, cinsel ilişkiden önce penisinize reçetesiz bir anestezik uygulamaktır. Seksten yaklaşık 15 dakika önce lidokain uygulayarak, çok fazla uyuşmaya neden olmadan penisinizdeki hassasiyeti azaltabilir, çok erken boşalma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan seksin zevkli yanından zevk almanızı sağlayabilirsiniz.

Evde Dogal Geciktirici Krem Yapmak
Evde Dogal Geciktirici Krem Yapmak

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Geciktirici Krem Kaç Dakika Sürer?

Birçok firma geciktirici krem kullanımından 10 ile 15 dakika sonra ilişkiye girilebileceği belirtmiştir. Fakat bu süre yeterli değildir, etkinin tam anlamı ile gerçekleşmesi bakımından minimum 20 ile 25 dakika beklenmesi gerekir.

Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Bunun için ilk önce parmağınızın ucuna sıkacağınız kremi nohut büyüklüğünde penise uygulamanız gerekir. Bunun için yapmanız gereken kremi penis emene kadar yedirerek uygulamaktır. En doğru uygulama süresi cinsel ilişkiden 15 veya 20 dakika kadar öncesidir. Ortalama 30 ile 45 dakikaya kadar cinsel birleşiminiz uzatmaya yarayacaktır.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir