Kadın Kendinden Nasıl Geçer ve Tahrik Olur?

Her türlü orgazm inanılmaz hissettirir ve her seferinde seni uçurumun eşiğine getirdiğini bildiğin vuruşlara ve dokunuşlara bağlı kalmanın yanlış bir tarafı yoktur. Ama çeşitlilik gerçekten hayatın tuzu biberidir. Her gün aynı üç öğün yemeği yemez, üst üste aynı kıyafeti giymezdin. Öyleyse neden cinsel ufkunuzu genişletip kadın vücudunun yapabileceği farklı orgazm türünü keşfetmiyorsunuz?

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Klitoral Orgazm

Klitoris, çoğu kadın için orgazmın zevkini ve boşalmasını yaşamak istediklerinde başvurdukları tatlı noktadır. Ancak klitoral orgazmlar en erişilebilir tür olsa da, bu küçük, çoğunlukla gizli mutluluk düğmesi oldukça bireyseldir. Her kadın doruğa ulaşmak için burada farklı bir dokunuş tercih eder.

G Noktası Orgazmı

G noktanız vajinanızın ön duvarında, vajinal açıklığınız ile rahim ağzınızın yaklaşık ortasındadır. Bu görebileceğiniz bir şey değil ama genellikle hissedebiliyorsunuz; parmağınızı vajinanıza sokun ve ileri doğru bastırın (gel-gel hareketi yaparak). Hafif engebeli veya çıkıntılı bir alan tespit etmeniz gerektiğidir. Bazı kadınlar için süngerimsi bir his verir.

Kadin Nasil Tahrik Olur
Kadin Nasil Tahrik Olur

Anal Orgazm

Anal seks veya anal oyun her kadının çayı değildir. Bazıları onu sever ve diğerleri bunu hiç umursamaz. Ancak birinci kategorideyseniz (veya daha önce hiç denemediyseniz ve olabileceğinizi düşünüyorsanız), anal orgazm bilmeniz gereken bir şeydir.

Derin Vajinal Erojen Bölge Orgazmı

Klitoris ve G noktası, kemerin altındaki tek zevk düğmeleri değildir. Kadınlar ve seks araştırmacıları, vajinanın içinde doğru şekilde dokunulduğunda toplu olarak derin vajinal orgazm olarak bilinen şeye yol açabilecek ek erojen bölgeler olduğunu söylüyorlar.

Meme Başı Orgazmı

Göğüslerinizin ve meme uçlarınızın başlıca erojen bölgeler olduğunu biliyorsunuz; meme uçlarınız özellikle dokunulmaya ve okşanmaya tepki verir, çünkü meme uçları sinir uçları ve aşırı hassas bir ciltle doludur. Ancak bazı kadınlar meme uçlarını okşayarak ve öperek gerçekten büyük bir O yaşayabilirler. Kaç kadının kemer altı teması olmadan orgazm olabileceği konusunda net bir fikir birliği yok ve araştırmacılar meme başı orgazmlarının neden olduğundan emin değiller.

Uyku Orgazm

Daha önce şehvetli rüyalar gördük. Ama bu çok başka bir şey. Bazı kadınlar uyurken erotik bir rüya sırasında orgazm olabilir. Bir rapor, kadınların %37’sinin 45 yaşına geldiklerinde bu uyku orgazmlarından birini yaşadığını gösteriyor, ancak gerçekte ne kadar yaygın olduklarını bilmek zor. Uyku orgazmları genellikle cinsel organlara kan akışının artmasına ve büyük bir gevşemeye neden olan seksi bir rüyayla başlar, bu da bir şekilde bir kadın uyanık bile değilken vücudun orgazma ulaşmasını sağlar.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir