Telefonda Seks Nasıl Yapılmalıdır? Telefon Seksi Püf Noktaları

Uzun mesafeli ilişkiler pek çok nedenden dolayı yanıltıcı olabilir, bunlardan en önemlisi, cinsel kıvılcımı canlı tutmanın zor olabilmesidir. Ve bunun düşüncesi seni utandırsa da, telefonda seks, o ev ateşlerini yakmanın mükemmel bir yoludur.

Telefon seksi tam olarak nedir? Bu sizin yorumunuza kalmış, ancak temel olarak, telefonda yapılan her türlü müstehcen konuşmadır. Giysilerin çıkarılmasını, samimi dokunuşları, fotoğraf çekip göndermeyi, oyuncakların, kostümlerin vb. kullanılmasını içerebilir veya içermeyebilir. En iyi telefon seksi, siz ve eşinizin eşit derecede zevk aldığı telefon seksidir ve birbirinizle aynı odada bile değilken ikinizi de gerçekten neyin tahrik ettiğini belirlemek için biraz deney gerektirebilir. Bununla birlikte, daha önce hiç dijital pisliği yapmadıysanız, nereden başlayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz – bu nedenle, uzun mesafeli bir ilişki içinde olsanız da olmasanız da, bunu nasıl iyi bir telefon seksine sahip olacağınıza dair bir rehber olarak düşünün.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Beklentiyi Artırın

Özellikle sıradan bir şey olmadığında, birdenbire telefon seksi konusunu gündeme getirmek garip olabilir. Bunun yerine, partnerinize, bu gece onun sesini duymak için sabırsızlandığınızı veya bütün gün onu düşündüğünüzü söyleyen cilveli bir metinle bunun olası olabileceğine dair küçük bir ipucu verin. Ya da, bir şeyi mesaj yoluyla söylemek çok daha kolay olduğu için, doğrudan konuya girebilir ve onlara planladığınız şeyin bu olduğunu söyleyebilirsiniz – böylece ikinizin de bunu düşünmek için bütün bir öğleden sonranız olur. Bunu bir randevu gibi bile düşünebilirsiniz; sabırsızlıkla beklenecek bir şey.

Telefon Seksi Puf Noktalari
Telefon Seksi Puf Noktalari

Ortamı Ayarlamayı Unutmayın

Partnerinizle fiziksel olarak birlikte olamasanız da, yine de ruh halinizi biraz daha romantik olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Işıkları kısın, eşofmanları atın, sizi çekici hissettiren bir şey giyin (tabii ki eşofmanlar sizi gerçekten seksi hissettirmiyorsa) ve biraz ambiyans için bir mum yakın.

Yaratıcı Olmalısın

Açıklamalarınızla ne kadar ayrıntılı ve canlı olursanız, partnerinizin – ve kendinizin – hayal gücünü o kadar çok harekete geçirirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak için, onlara nasıl dokunmanızı istedikleri, dilinizi nereye koymanızı istedikleri vb. gibi yönlendirici sorular sorun.

Yüksek Sesle Oku

Okumak ufkunuzu genişletebilir. Telefonda seks söz konusu olduğunda, tam olarak ne söyleyeceğinden emin olmadığında günü kurtarabilir. Uzak mesafeli bir sevgiliniz varsa, telefonda birlikte erotik bir roman okumaktan keyif alabilirsiniz ama şiirler de çok işe yarar. Tarih meraklısıysanız, buradan başlayın veya biraz daha romantik bir şeyler istiyorsanız, burada erotik yazılar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Fantezilerin Uçmasına İzin Verin

Gerçek fiziksel lojistik konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağından, telefon seksi en çılgın fantezilerinizi gerçekleştirmek için mükemmel bir fırsattır. Diyelim ki, örneğin, onu her zaman bir restoran kabininde veya kütüphane raflarının karşısına takmak istediniz – bildiğiniz gibi, sizi halka açık ahlaksızlıktan tutuklayabilecek şeyler. Telefonda seks, sabıka kaydı alma korkusu olmadan bu fanteziyle çılgına dönme şansı verir. Ayrıca, bir fantezi senaryosunu anlatırken, açıklama açısından size biraz daha fazla çalışma olanağı verir; bu nedenle, hayali bir ortamda çalışarak harika bir telefon seksi yapmak için yaratıcı çizginiz olmayabilir. Örneğin, eşinize onu lüks bir restoranın tuvaletine götürmeyi ne kadar çok istediğinizi söylüyorsanız, sahneyi hazırlayabilirsiniz: Kapıyı kilitler miydiniz? Partnerinizi lavaboya karşı koyar mısınız? Yoksa ikiniz de bölmeye sıkışır mısınız?

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir