Erektil Disfonksiyon Tedavisi İlaçları Ve Mutluluk Çubuğu

İktidarsızlık sorununun tedavi yöntemleri arasında birçok ilaç tedavisi ve cerrahi yöntemler bulunmaktadır. İlaç tedavileri arasında iğnesiz bir yöntem olan ilaçlı uygulayıcı ve ağızdan hap kullanımı mevcuttur. Hormon bozukluğuna bağlı sorunlar da testosteron eksikliği olanlar için ilaç tedavisi ile çözülebilmektedir. Mutluluk çubuğu cerrahi bir yöntem olup, diğer tedavi yöntemleri etkili olmadığı durumlarda uygulanmaktadır. Tek parçalı olan mutluluk çubuğu hastaların iyileşmesi sonrasında doğal bir görünüm sağlamakta ve cinsel yaşamda herhangi bir sorun olmamaktadır.

Erektil Disfonksiyon

Erektil disfonksiyon İktidarsızlık sorunun tıpta ki tanımı olmaktadır. Hemen hemen birçok kişinin yaşadığı ancak dile getirmeye utandığı çekindiği bir problem olan iktidarsızlık sorununun tedavi yöntemleri birçok şekilde bulunmaktadır. Cinsel organın sertleşmesi işlemi anlamını taşıyan ereksiyon işlemi cinsel birleşme olacak kadar derecede olamaması yani fonksiyon bozukluğu olmasıdır. Aslında bakıldığı zaman bu tür cinsel sorunların birçok kez ya da seyrek olarak meydana gelmesi her erkekte farklı zamanlarda yaşadığı bir sorun olmaktadır. İktidarsızlıktan yani erektil disfonksiyon sorunundan bahsedilmesi için sertleşme kusurunun sürekli ya da çok sık olması gerekli olmaktadır.

rigicon 2
rigicon 2


Erektil Disfonksiyon Tedavisi İlaçları ve Mutluluk Çubuğu

İktidarsızlık sorunun tedavisi için birçok ilaç tedavisi başta olmak üzere birçok cerrahi yöntem de mevcut olmaktadır. İlaç tedavilerinin başlaması için birçok tetkik ve önlemler alınmaktadır. İdrar kanalına ilaç mevcut olmaktadır. Bu yöntem iğnesiz tedavilerden biri olmakta ve oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Küçük bir tablet özel uygulayıcısı ile  dış idrar yolu içeri itilmektedir. Burada eriyen ilaçlar idrar yolu duvarından emilmekte ve penis dokusunu etkilemektedir. 5 ve 10 dakika içinde ereksiyon sağlar.

rigicon 1
rigicon 1


Ağızdan hap kullanımı diğer ilaç tedavisi olmaktadır. Erektil disfonksiyonu olan kişilerin küçük bir kısmına neden olan sorun hormon bozukluğu olmaktadır. Bunlar arasında en sık rastlanan sorunu ise erkeklik hormonu olan testosteron eksikliği olmaktadır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda bu hormonu içeren ilaçlar ile takviye yapılmakta olup başarılı tedavi elde edilmektedir.

Mutluluk Çubuğu Ne Kadar Etkili?

Tedavi yöntemleri arasında mutluluk çubuğu yer almaktadır. Ayrıca erektil disfonksiyon tedavisi ilaçları etkili olmadığı takdirde mutluluk çubuğu oldukça faydalı cerrahi bir yöntem olarak öne çıkmaktadır. Sürekli ereksiyon halinde sert olan tek parçalı olarak adlandırılan mutluluk çubuğu denilmektedir. Bu mutluluk çubuğunu özelliği oldukça fazladır. Tek parçalı mutluluk çubuğu kolay bükülmeyi sağlar ve protezin istemsiz dönüşünü engelleme de etkili olmaktadır. Cerrahi yöntem sonrasında 6 ile 8 hafta aralığında hasta iyileşir. Bu süreç sonrası cinsel yaşama devam etme de hiçbir sorun yaşanmaz. Dışarıdan hiçbir şekilde belli olmayan ve doğal olarak görünüm sağlaması da avantaj sağlamaktadır.

rigicon 3
rigicon 3Mutluluk Çubuğu Kimlere Uygulanır?
 
Mutluluk çubuğu sertleşme problemi yaşayan ve diğer tıbbi tedavi yöntemlerin yeterli kalmadığı halde bu tedavilerden fayda elde etmeyen hastalara uygulanan tedavi yöntemidir. Cerrahi yöntem arasında yer alan ve ameliyat ile takılan mutluluk çubuğu oldukça memnuniyet oranı yüksek olan tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır.

Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret ediniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir