En İyi Yorum Alan Bit İlaçları Hangileridir?

Bu yazıda, etkili reçetesiz (OTC) bit tedavileri ve reçeteler bulabilirsiniz. Bu yazıda sizlere en iyi yorum alan bit ilaçları hangileridir konusunu anlatacağız.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Malathion Ovide Losyon

Bu reçeteli güç losyonu bit tedavisi için oldukça etkilidir. Malathion’un 6 yaşından küçük çocuklara reçete edilebilmesine rağmen, bu yaşın altındaki çocuklarda güvenliliği ve etkinliği kontrollü klinik çalışmalarda belirlenmemiştir. Malathion Ovide Lotion, uzmanlar tarafından bit tedavisi için şiddetle tavsiye edilen, reçeteli güçlü bir losyondur. Sirke olarak bilinen canlı yetişkin bitleri ve yumurtalarını tedavi etmek için uygundur.

Malathion Ovide Losyon
Malathion Ovide Losyon

Licefreee Sprey Baş Biti Tedavisi

Bu sprey saç biti tedavisi için kullanılabilir ve yatak takımları ve mobilyalar üzerindeki bitleri ve yumurtalarını öldürmek için kullanılabilir.

Koku hassasiyeti olan bazılarını rahatsız edebilecek koku içerir. Licefreee Sprey Baş Biti Tedavi spreyi, bitleri ve yumurtalarını öldürmek için benzil alkol gibi aktif olmayan bileşenlerin eklenmesiyle mineral bazlı bir formül kullanır. En iyi kuru saçta kullanılır.

RID Bit Öldürücü Şampuan

Günlük şampuan gibi kokacak şekilde formüle edilmiştir. Yalnızca RID şampuanı bulamayabilirsiniz ve bunun yerine, şampuanla birlikte gelen RID şampuan ve saç kremi 2’si 1 arada formülünü veya RID Bit Tedavisi Komple Kitini kullanmanız gerekebilir.

RID Bit Öldürücü Şampuan, bitleri birkaç şekilde uzaklaştırarak çalışan bir OTC pedikülisit türüdür. Jel formülü, saçta ilk etapta bitleri çeken statik yükün azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca bitlerin saça tutunmasını ve yumurtlamasını da engeller. Tüm bunlar, canlı bit sayısını ve bitlerin yeniden bulaşma riskini azaltmaya yardımcı olur. RID Bit Öldürücü Şampuan’ın ana etken maddesi, kasımpatı çiçeklerinde bulunan doğal böcek ilacı olan piretrindir. Oldukça etkili olmakla birlikte, birden fazla uygulamaya ihtiyaç duyulması normaldir. Bitler bu tür insektisitlere karşı daha dirençli hale geldikçe bu durum giderek daha belirgin hale geliyor.

En iyi bit tedavilerini ve araçlarını belirlemek için, tavsiyelerini görmek için birkaç kurul onaylı dermatoloğa danıştık. Dermatologlar tarafından şiddetle tavsiye edilen FDA onaylı reçeteli bit tedavilerine ve halihazırda evde bulundurabileceğiniz günlük ürünlere öncelik verdik. En iyi bit tedavilerini gözden geçirirken, ya bitleri ve yumurtalarını öldüren ya da kafa derisi ve saçtan kurtulmayı kolaylaştıran temel bileşenleri ve ürünün boyutunu göz önünde bulundurduk. En iyi bit tedavisini seçmeden önce olası yaygın yan etkiler ve ürünün saç derisinde ve saçta ne kadar süre kalması gerektiği gibi dikkate alınması gereken önlemleri de not ettik.

Bilgi amaçlı paylaşılmıştır, mutlaka doktor talimatı ve kontrolünde kullanılmalıdır.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir