En İyi Fitness Bileklik Modelleri – 2023

Fitness bileklik, ister mahallede 10 dakikalık bir yürüyüş, ister özenle antrenman yaptığınız o yarı maraton olsun, egzersizi izlemede en iyisidir. Açıkçası, akıllı saatler fitness hedeflerinize ulaşmanıza da yardımcı olabilir, ancak fitness bantlarının üstün olduğu bazı alanlar vardır: odak, tasarım, pil ömrü ve fiyat. Bu yazıda en iyi fitness bileklik modellerini listeledik.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Fitbit Charge 5

Fitbit’s Charge 5, çoğu insanın bir fitness takipçisinden isteyebileceği her şeye sahiptir. Her şeyden önce, bu bir akıllı saat değil. Bu, bilekte biraz daha düşük bir profile sahip olduğu ve etkinliği takip ederken ve kalp atış hızınızı ve uykunuzu izlerken tek bir şarjla günlerce dayandığı anlamına gelir. Ayrıca tam renkli bir AMOLED ekrana sahiptir – önceki Charge 4’teki daha küçük, gri tonlamalı ekrandan büyük bir gelişme. Bu ekran, daha ince bir tasarımla birlikte, Charge 5’i öncekinden daha üstün hissettiriyor.

En Iyi Fitness Bileklik Modelleri
En Iyi Fitness Bileklik Modelleri

Garmin Vivosmart 5

Daha zarif görünen bir alternatif ise 150$ değerindeki Garmin Vivosmart 5’tir . Charge 5’ten daha incedir ve düzenli olarak takabileceğiniz bilezikler ve diğer takılarla biraz daha iyi uyum sağlar. Ancak çekici tasarımı, cazibesinin yalnızca bir parçasıdır – Garmin, kondisyonu nasıl takip edeceğini bilir ve Vivosmart 5, yetenekli bir cihaz almak için şirketin fitness saatlerinden birine yüzlerce düşürmenize gerek olmadığının kanıtıdır.

Fitbit Inspire 3

Yalnızca 100 dolarınız varsa, Fitbit Inspire 3 en iyi seçenektir. Charge 5’in tüm lüks özelliklerini çıkarır ve yalnızca gerekli olanları tutar. Yerleşik GPS izleme veya Fitbit Pay veya Spotify kontrolüne sahip olmayacaksınız, ancak mükemmel aktivite takibi, otomatik antrenman algılama, akıllı telefon uyarıları ve çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Güncellenmiş sürüm daha zarif bir tasarıma sahiptir ve renkli bir dokunmatik ekrana ve bağlı GPS’e sahiptir; ikincisi, telefonunuz yanınızdayken dışarıda koşarken veya bisiklet sürerken hızınızı ve mesafenizi takip etmenizi sağlar.

Withings Move

Daha önce bahsedilen fitness takipçilerinin tümü kendi tarzlarında çekicidir (değiştirilebilir kayışlara sahip olanlar için bonus puanlar), ancak benzer bir görünümü paylaşırlar. Artık bu cihazlar için çok fazla alternatif tasarım yok. 95 $ Withings Move saati bir istisnadır ve alabileceğiniz en geleneksel moda fitness takipçilerinden biridir. Adım, kalori, mesafe ve uyku takibi, bağlı GPS, 30’dan fazla antrenman için otomatik tanıma ve suya dayanıklı tasarım dahil olmak üzere birkaç sağlık izleme özelliğine sahip bir analog saat.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir