Düğün Paketi Fırsatları Gündoğdu Mobilya’da Devam Ediyor!

Düğün sezonuyla beraber evlenecek olan çiftler hazırlıklara başladı. Gündoğdu Mobilya’nın düğün paketleri fırsatlarını kaçırmayın!

Uygun fiyatlarla halkın beğenisine sunulan Gündoğdu Mobilya fırsatlarının düğün paketi içeriği; koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımından oluşmaktadır. Her kesimin beğenebileceği şık ve modern tasarımlara sahip mobilyalar evinize çok yakışacak!

Gündoğdu Mobilya Düğün Paketleri

Gündoğdu Mobilya’ya ait bazı dugun paketi çeşitlerini sizler için derledik. İşte ayrıntılar:

Lena Düğün Paketi

Paket içeriğinde bulunan ürünler şu şekildedir. Asya Koltuk Takımı, Lena Yemek Odası Takımı.

Asya Koltuk Takımı

 • Takım içeriği, 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır. Gri, krem ve siyah renk seçenekleri mevcuttur.

Lena Yemek Odası Takımı

 • Takım içeriği 1 adet açılır masa, 6 adet sandalye, 1 adet TV sehpası, 1 adet ünite rafı, 1 adet TV Ünite dolabı ve 1 adet aynalı konsoldan oluşmaktadır.

Lena Yatak Odası Takımı

 • Takım içeriği 1 adet 5 kapılı dolap, 1 adet aynalı şifonyer, 2 adet komodin ve 1 adet başlıktan oluşmaktadır. Lena Karyola ve Cansın Yatak ise hediyedir. Karyola yerine baza ise fiyat farkı ödenerek tercih edilebilir.

Empoli Düğün Paketi

Paket içeriğinde bulunan ürünler şu şekildedir: Empoli Koltuk Takımı, Empoli Yemek Odası Takımı, Empoli Yatak Odası Takımı.

Empoli Koltuk Takımı

 • Takım içeriği 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli berjerden oluşmaktadır. İsteğe bağlı bir berjer daha eklenebilir. Antrasit, lacivert, yeşil ve krem renk seçenekleri mevcuttur.

Empoli Yemek Odası Takımı

 • Takım içeriği 1 adet açılır masa, 4 adet sandalye, 1 adet konsol ve ayna, 1 adet TV sehpası ve 1 adet ünite rafından oluşmaktadır.  Sandalye sayısı isteğe bağlı olarak arttırılabilir.

 Empoli Yatak Odası Takımı

 • Takım içeriği 1 adet 5 kapılı dolap, 2 adet komodin, 1 adet şifonyer ve 1 adet başlıktan oluşmaktadır. Empoli Karyola ve Cansın Yatak ise hediyedir.

Fiyat farkı ödenerek karyola yerine baza tercih edilebilir. Yine fiyat farkı ödenerek 5 kapılı dolap yerine 6 kapılı dolap tercih edilebilir. Yatak odası takımı ise beyaz ve ceviz renk seçenekleri mevcuttur.

Valencia Düğün Paketi

 • Paket içeriğinde bulunan ürünler şu şekildedir: Serra Koltuk Takımı, Empoli Yemek Odası Takımı, Empoli Yatak Odası Takımı.

Serra Koltuk Takımı

 • 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır. Renk seçenekleri siyah, antrasit, lacivert ve turuncudur.

Valencia Yemek Odası Takımı

 • Takım içeriği 1 adet açılır masa, 6 adet sandalye, 1 adet aynalı konsol, 1 adet TV sehpası, 1 adet TV ünite rafı ve 1 adet TV ünite dolabından oluşmaktadır. Sandalye sayısı isteğe göre arttırılabilir.

 Valencia Yatak Odası Takımı

 • Takım içeriği 1 adet gardırop, 2 adet komodin, 1 adet aynalı şifonyer ve 1 adet başlıktan oluşmaktadır. Valencia karyola ve Cansın Yatak hediyedir.

Lotto Düğün Paketi

Paket içeriğinde bulunan ürünler şu şekildedir: Lotto Koltuk Takımı, Lotto Yemek Odası Takımı, Lotto Yatak Odası Takımı.

Lotto Koltuk Takımı

 • Takım içeriği 2 adet üçlü ve 1 adet berjerden oluşmaktadır. İsteğe bağlı 1 adet daha berjer eklenebilir. Turuncu, krem, kırmızı ve antrasit renk seçenekleri mevcuttur.

Lotto Yemek Odası Takımı

 • Takım içeriği 1 adet açılır masa, 6 adet sandalye, 1 adet aynalı konsol, 1 adet TV sehpası ve 1 adet ünite rafından oluşmaktadır. Sandalye sayısı isteğe bağlı olarak artırılabilir.

Lotto Yatak Odası Takımı

 • Takım içeriği 1 adet gardırop, 2 adet komodin, 1 adet aynalı şifonyer ve 1 adet başlıktan oluşmaktadır. Lotto Karyola ve Cansın Yatak hediyedir. Fiyat farkı ödenerek karyola yerine baza tercih edilebilir.

Gündoğdu Mobilya’nın düğün paketi fiyatları 29.900 TL’den başladığı görülmekte. Kaliteli mobilyayı en uygun fiyatlara satın almak için Gündoğdu Mobilya’nın internet sitesini ziyaret edebilir,  daha detaylı bilgi almak istiyorsanız size en yakın Gündoğdu mağazasına uğrayabilirsiniz.

YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir