İnanılmaz sürpriz hediyeler Bodo’da sizleri bekliyor!

‘’İnanılmaz!’’ Bu kelimeyi duyduğumuzda ve ya okuduğumuzda ortada gerçekten ilginç şeyler olmasını bekleriz. Bilgiye erişimin kolaylığından mıdır bilinmez, şaşırmak bizler için gittikçe zor hale geliyor. Sevdiklerimizle kutlamayı umduğumuz özel zamanlarda onları biraz daha heyecanlandırıp şaşırtmak için büyük çabalar verdiğimiz, doğrudur. Sosyal hesaplarda çiftlerin ya da ailelerin birbirlerine hediye ettiği gösterişli eşyaları o kadar çok kez gördük ki ister istemez artık hediye ederken de alırken de yüzümüzde bir şaşkınlık yaratmıyor, doğal olarak. Oysa bodo İstanbul, hediye dünyasına baştan aşağı yenilikleriyle katıldığından ve her hediyesi birbirinden başka dünyalara yolculuğa çıkardığından, inanılmazlıkta tatmin yaratıyor. Deneyim türünden oluşan hediye sürprizleri, akla gelmeyecek sunumlarla sevdiklerinize sunulurken görsel destekli deneyim anlatım kartları, yaşayacakları bu yeni maceradan ilk izlenimlerini aktarıyor. Hiç yürümediğimiz, basit denebilecek yollar bile ilk yürüyüşümüzde bize nasıl ilginç ve mutlu hissettiriyorsa, bodo.com’dan sevdiklerinize hediye edeceğiniz deneyimler de en az o denli heyecanlı hissettiriyor.

kadina sevgililer gunu hediyesi
kadina sevgililer gunu hediyesi

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

İnanılmaz sürpriz hediye tavsiyeleri

bodo İstanbul, Türkiye’nin en büyük ve en ilgi toplayan şehrinde, belki de henüz keşfetmediğiniz, yüzlerce macerayı, sizler için keşfedip ortaya koyuyor https://bodo.com/tr/. İki muhteşem denizin eşlik ettiği bu tarihi kentte, mutlaka her mevsim doyasıya keyfine varacağınız etkinlik ve eğitimler var! Her hafta sonu yaklaşırken aklınızda beliren, pazar günü ne yapacağınız sorusu için bile büyük çözümler sağlayan bir platformdan bahsediyoruz! Alışılmış hediyelerin ifadesizliği yok! Üstüne üstlük sevdiklerinize alacağınız hediyeye tam olarak karar vermeden de hediye verebiliyorsunuz. Nasıl mı? En fazla beş deneyim hediyesini paketinize yerleştirerek en yüksek fiyatlı olan için ödemenizi yapın. Siparişiniz oluşturulurken seçtiğiniz deneyimlerle ilgili bilgilendirme kartları hazırlanıp kutuya eklenecektir. Alıcı da kendisine en beğendiği deneyimi seçip aktive edecektir. Size de; eşinizi, sevgilinizi, annenizi, babanızı, çocuğunuzu, kardeşinizi, arkadaşınızı ya da hediyeyle sevindirdiğiniz diğer insanları tüm doğallığıyla sevinirken izlemek kalır.

Sevdiğime inanılmaz hediyeler neler olabilir?

Başlı başına inanılmaz detaylarıyla, dünyayı kendisine hayran bırakan İstanbul’da, gözden kaçırdığınız mekanları keşfetme vakti! Ebeveynlerinizin en özel kutlamasına, ‘’360 Manzaralı Akşam Yemeği’’ yakışmaz mı? En güzel manzaralarla mest olunacak diğer pek sürprizlerden; ‘’Yatta Gün Batımı’’, ‘’Küçük Uçak Turu’’, ‘’İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu’’, ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’, ‘’İki Kişi için Kumsalda At Gezisi’’. Kişiye özel sürprizler için önerilerimiz arasında; ‘’Kahve Masajı’’, ‘’Avrupa Yakasında Anti Stres Masajı’’, ‘’Enduro Dersi’’, ‘’Dolphinarium Gösterisi’’. bodo ile özgür hissedin!

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir